Onbekend (19de eeuw) – 38 botanische studies van planten / bloemen Klassieke Kunstveiling (Exclusief Internationaal)

Ik bied voor veiling een uitstekende reeks van 39, midden 19e eeuw botanische studies van planten en bloemen, allemaal met hun Latijnse namen geschreven aan de onderkant. Zeer goede werk. Een aquarel is niet voltooid. Een serieus aan de slag door een uitstekende kunstenaar. Werk werd ontdekt in een hok bij de goedkeuring van een…